Podlahy Praha

podlahy Praha
Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

Vinylové Podlahy

Vinylové podlahy
Vinylové podlahy jsou krytinami, které nemají přírodní původ, ale jsou vhodné pro všechny typy interiérů, stačí, pokud si vyberete jejich vhodné provedení. Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. představí tuto krytinu klientům na vzorcích. Zákazníky obvykle zaujme velké množství dřevěných, kamenných i abstraktních dekorů. Vinylové podlahy, které jsou instalovány technologicky správně, vypadají na první pohled věrohodně, tak jako jejich přírodní předlohy.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha poskytuje komplexní zámečnické služby včetně spolehlivé a rychlé nonstop zámečnické pohotovosti. Pokud se Vám podařilo zabouchnout si dveře, zlomit klíč v zámku, ztratit klíče od auta nebo Vás při návratu domů čekalo nepříjemné překvapení v podobě vypáčených dveří, či poškozeného zámku, zámečnická pohotovost Praha Vám poskytne rychlý a profesionální zámečnický servis a najde pro Vás vždy správné řešení. U zámečnické pohotovosti Praha je vždy k dispozici zkušený zámečník, který si hravě poradí se zabouchnutím klíčů v bytě nebo v autě, umí opravit či vyměnit špatně fungující zámek i vložku, seřídit drhnoucí dveře nebo opravit zámek, ve kterém jste zalomili klíč.

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Sklenářství Praha – Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.