Podlahy Praha

podlahy Praha
Společnost Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodá a následně i položí jakoukoliv podlahovou krytinu, kterou si zvolíte. Mimo pokládku vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha poskytuje komplexní zámečnické služby včetně spolehlivé a rychlé nonstop zámečnické pohotovosti. Pokud se Vám podařilo zabouchnout si dveře, zlomit klíč v zámku, ztratit klíče od auta nebo Vás při návratu domů čekalo nepříjemné překvapení v podobě vypáčených dveří, či poškozeného zámku, zámečnická pohotovost Praha Vám poskytne rychlý a profesionální zámečnický servis a najde pro Vás vždy správné řešení. U zámečnické pohotovosti Praha je vždy k dispozici zkušený zámečník, který si hravě poradí se zabouchnutím klíčů v bytě nebo v autě, umí opravit či vyměnit špatně fungující zámek i vložku, seřídit drhnoucí dveře nebo opravit zámek, ve kterém jste zalomili klíč.

Marmoleum Praha

Marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Sklenářství Praha – Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.