vinylové podlahy Prahavinylové podlahy

vinylové podlahy 1

vinylové podlahy 2

vinylové podlahy 3

vinylové podlahy 4

vinylové podlahy 5

vinylové podlahy 6

vinylové podlahy 7

vinylové podlahy 8

vinylové podlahy 9

vinylové podlahy 10

Vinylové podlahy se dostávají opět do popředí zájmu klientů. Svou oblibu nabyly tím, že jsou cenově dostupné, odolné, stálobarevné a jsou nabízeny v široké škále provedení. Vinylové podlahy jsou krytinami, které nemají přírodní původ, ale jsou vhodné pro všechny typy interiérů, stačí, pokud si vyberete jejich vhodné provedení. Ve společnosti Podlahy Praha, s.r.o. představíme tuto krytinu klientům na vzorcích. Zákazníky obvykle zaujme velké množství dřevěných, kamenných i abstraktních dekorů. Vinylové podlahy, které jsou instalovány technologicky správně, vypadají na první pohled věrohodně, tak jako jejich přírodní předlohy.

Vinylové podlahy v rolích nejsou mezi podlaháři žádnou novinkou. Tento druh podlahových povlakových krytin je desetiletí známý jako PVC v rolích. Tyto podlahy jsou na trhu velmi dlouho, ale stejně nemůžeme konstatovat, že jsou to krytiny, o které není zájmem. Právě naopak. S vývojem technologií výroby vinylu se v posledních letech na náš trh dostaly homogenní a heterogenní vinylové podlahy v rolích i v lamelách, nebo ve formátu plovoucí vinylové podlahy na HDF nosné desce a v celovinylovém plovoucím provedení této podlahy.

Vinylové podlahy mají rozsáhlé spektrum zajímavých vlastností

Elegantní a velice praktické vinylové podlahy jsou v současnosti jedny z nejžádanějších podlahových krytin vůbec. Běžně bývají vybrány pro byty i pro komerční prostory. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. se vždy snaží aktuálně reagovat na nabídku výrobců a poptávku ze strany zákazníků na prodej a instalaci těchto povlakových podlahovin. V podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 Holešovice, představujeme novinky i tradiční provedení různých druhů krytin, mezi kterými vinylové podlahy zaujímají jedno z předních míst.

Vinylové podlahy jsou voděodolné

Vinylové podlahy můžeme specifikovat jako cenově zajímavější variantu přírodních podlah. Jedná se o podlahy, které vynikají svou odolností, jsou nenáročné na údržbu a jsou příjemné na dotek. Údržba, kterou tyto vinylové podlahy vyžadují, je snadná. Jestliže dodržíte doporučené užívání, údržbu a vhodné čisticí prostředky, budou Vám vinylové podlahy sloužit dlouhá léta.

Vinylové podlahy si svou oblibu získaly především díky své univerzálnosti použití, ceně a zajímavým užitným vlastnostem. I přes svůj původ, který není přírodní, je vinyl realisticky dekorován a vyniká vysokou odolností při zátěži i proti vlhkosti. To je pouze zkrácený výčet z mnoha priorit těchto podlah. Vinylová podlaha je uživatelsky přívětivá. Získávají si stále více příznivců. Na dotek jsou měkčí a teplejší než ostatní tvrdé podlahoviny, kterými jsou laminátové plovoucí podlahy, dlažby nebo kámen. V nabídce rozsáhlé škály dekorů nemají vinylové podlahy konkurenci.

Vinylové podlahy a jejich výhody

 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlhkosti
 • Možnost výběru vzoru přírodních materiál, barev a abstraktních dekorů
 • Široká nabídka rozměrů podlahových dílců
 • Volba možnosti směru pokládky a kombinace lamel – pokládka vinylové podlahy
 • Vhodná pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotní nezávadnost
 • Snadná údržba vinylové podlahy

Vinylové podlahy, skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva

Vinylové podlahy, možnosti pokládky

Vinylové podlahy vyžadují pro technologicky správnou pokládku suchý, pevný a rovný podklad. Jedná se o několik milimetrů silné povlakové krytiny, proto je důsledná příprava podkladu nutností. Vhodným podkladem je obroušená samonivelační stěrka i rovný a pevný podklad z broušených konstrukčních desek. Spoje a vruty deskových podkladů musí být přetmeleny a přebroušeny. Vinylové podlahy vždy vyžadují montáž vhodným speciálním lepidlem, určeným pro tyto podlahové krytiny. Lepidlo, vhodné pro montáž vinylových pásů a dílců není shodné. Více informací o možnosti pokládky vinylové podlahy naleznete na webu společnosti Podlahy Praha na podstránce Pokládka vinylových podlah.

Vinylové podlahy

 • jsou dodávány v široké nabídce dekorů dřeva, kamene nebo abstraktních vzorů
 • jsou nabízeny ve formátu rolí nebo lamel různých rozměrů
 • jsou vysoce odolné vůči vlhkosti
 • jsou cenově dostupnější než podlahy z přírodních materiálů
 • jsou vždy montovány celoplošným lepením k podkladu
 • jsou vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění
 • jsou opatřeny odolnou povrchovou úpravou PUR
 • jsou snadno udržovatelné

Vinylové podlahy jsou tradiční a zároveň moderně zpracované

Podlahy Praha, s.r.o. prodávají a instalují vinylové podlahy v dílcích od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze české, vinylové podlahy, které jsou již několik let v portfoliu krytin, jsou prodávány pod obchodní značkou Thermofix. Nabízíme je v provedení tloušťky dílců 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dále Vám představíme vinylové podlahy pro bytové prostory, které prodáváne pod obchodními názvy Amtico First, Floor Forever, Vepo, Podium Pro 30 a další. Pro komerční interiéry jsou vhodné Amtico Spacia, některé z řad Floor Forever a ECO55.
 • Vinylové podlahy v rolích jsou dalším žádaným produktem, který klientům nabízíme. Také tyto povlakové podlahy obchodujeme z tradiční české i ze zahraniční produkce. Většinu vinylů, které společnost nabízí si lze v podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o. Komunardů 38 Praha 7 Holešovice, prohlédnout na vzorcích.

Pro vinylové podlahy nabízíme kompletní servis

Profesionálové společnosti Podlahy Praha, s.r.o. se Vám v podlahovém studiu budou věnovat s co největší péčí. Vyslechnou Vaši poptávku, zkonzultují Vaše požadavky a pokusí se Vám doporučit co nejzajímavější řešení pro dodání a montáži Vaší nové podlahy, nebo na renovaci Vaší stávající podlahy. Zaručujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň realizovaných prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Vinylové podlahy – ostatní nabídka od Podlahy Praha

Jedny z nejžádanějších podlahových krytin, které lze ve společnosti Podlahy Praha spatřit, jsou určitě zmiňované vinylové podlahy, ale na oblibě získává i marmoleum. O marmoleu se více informací dočtete na webu marmoleum Praha. Pokud jde o podlahy do exteriéru, tak zde jasně dominují dřevěné terasy. Můžeme vám také nabídnout i služby, kde se především specializujeme na broušení parket a kompletní renovace parket. Na téma renovace podlah je pro vás vytvořený i speciální web renovace podlah Praha, kde taktéž naleznete stránky renovace parket Praha a broušení parket Praha. Revitalizovat se dá i zmiňovaná dřevěná terasa