Marmoleum - 2Marmoleum - 4

Marmoleum - 5

Marmoleum - 12

Marmoleum - 13

Marmoleum - 14

Marmoleum - 15

Marmoleum - 16

Podlahy Praha s.r.o. je firma, která se již řadu let orientuje na prodej, pokládku a renovaci podlahových krytin. V sortimentu nabízejí široké spektrum dřevěné podlahy, dřevěné terasyvinylové podlahymarmoleum, laminátové podlahy, dřevěných parket a ostatních podlahových krytin. V nabídce služeb prezentují například renovace parket, kompletní renovace podlah, schodů a pokládka vinylové podlahy. V kamenné prodejně, která je v Praze 7, se lze osobně poradit s vyškoleným personálem, prohlédnout si zboží a udělat si tak představu jaká je ta ideální podlaha pro vaší domácnost.

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám nabízí vždy profesionální služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

 • Rychlé dodací lhůty
 • Působí na trhu přes 12 let
 • Mnoho referencí k předložení
 • Záruka na všechny naše práce a materiál
 • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Odborníci ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. vám spolehlivě dodají a následně i položí jakoukoliv vámi vybranou podlahovou krytinu. Mezi jimi nabízenými službami není jen pokládka vinylových podlah, ale i údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů.

Na renovace podlah Praha mají vytvořený i specializovaný web, kde naleznete pochopitelně služby jako je broušení parket Praharenovace parket Praha, údržba podlahy, servis schodů, no prostě vše, co do tohoto segmentu patří.

Podlahy Praha – sortiment

Jak jsme již psali výše v textu, tak nabídka sortimentu společnosti Podlahy Praha disponuje velkým výběrem všech typů podlahových krytin. Lze si všechny podlahy a jejich dekory prohlédnout ve vzorkové prodejně, která je umístěna v Praze 7 v ulici Komunardů 38. V prodejně je vám k dispozici personál, který se v podlahových krytinách skutečně vyzná a vždy vám ochotně poradí s výběrem podlahové krytiny. Ať už dřevěná terasa nebo vinylová podlaha se vším vám zde poradí.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahové krytiny je důležité dbát spoustu věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především vhodný typ podlahy, který bude vyhovovat vašemu stávajícímu podkladu. S tím vám osobně poradím ve vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. Neméně důležitým parametrem, který by pro vás mohl být rozhodující je fakt, že u dřevěné podlahy lze provést broušení parket či prken a to až několika násobně. Každá renovace parket zapřičiní to, že vaše podlaha bude jako nová. Renovace podlah od Podlah Praha vás nezklame. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Ochotně vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

 • Podlahy-Praha.cz – náš nový web věnovaný podlahám
 • PodlahyPraha.cz – náš starší web zabývající se podlahovými krytinami
 • Renovace podlah Praha – webové stránky určené pro renovace podlah
 • Vinylové podlahy Fatra Click – webová prezentace zaobírajíci se vinylovými podlahami Fatraclick
 • Marmoleum –  web, kde je prezentována podlahová krytina marmoleum
 • Výprodej podlah – webová strána, kde naleznete naše produkty ve výprodeji